Toetame ja soovime algaval hooajal edu Eesti parimale kahevõistlejale Kristjan Ilvesele!

#Raha24 #Varia

Toetame ja soovime algaval hooajal edu Eesti parimale kahevõistlejale Kristjan Ilvesele!

Alates 2020 aastast on Raha24 Kristjan Ilvese toetaja. Soovime Kristjanile edu algaval MK hooajal ning libedat suuska Pekingi taliolümpiamängudel!

Tänaseks 25 aastane Kristjan Ilves on sündinud 1996. aasta 10. juunil Lõuna-Eestis. Juba neljaaastase poisipõnnina alustas ta kahevõistluse ja suusahüpete treeninguid oma isa ning esimese treeneri Andrus Ilvese käe all Elva Suusaklubis.

Kristjani karjääri toetavad tunnustatud treenerid

Kristjani edukas sportlaskarjäär on kestnud juba üle 20 aasta ning selle aja jooksul on tema edule kaasa aidanud lisaks isale veel mitmeid tunnustatud treenereid - Petter Kukkonen (praegune Soome koondise peatreener), Kalmer Tramm, Tambet Pikkor ja ka Anatoli Šmigun. Alates 2019. aastast on Kristjan treenimas Norras koos Norra parimate kahevõistlejatega ning teeb teda treenivad koondise tipptasemel treenerid – Jan Schmid, Tom Hilde ja Stian Kvarstad.

Kristjani saavutuste nimekiri on muljetavaldav

Esimese rahvusvahelise stardi tegi Kristjan 2011. aastal juuniorite maailmameistrivõistlustel Otepääl. Juunioride maailmameistrivõistlustel on Kristjan saavutanud kolmel korral kolmanda koha. Sealt edasi on ta võistelnud nii kontinentaalkarikasarja kui ka maailmakarikasarja võistlustel. Maailmakarikasarjas on Kristjani parimateks kohtadeks seni 2. koht Hakubas, Jaapanis ning eelmise hooaja 5. koht Rukal, Soomes. Oma senise sportlaskarjääri jooksul on ta kahevõistlejana osalenud kokku juba viiel maailmameistrivõistlusel, millest parima, 11. tiitlivõistluste koha saavutas ta eelmisel hooajal. Kristjan on võistelnud kahel korral taliolümpiamängudel - 2014. aastal Venemaal Sochis ning 2018. aastal Lõuna-Koreas, PyeongChangis. 2021. aastal lisandus Kristjani tiitlite nimekirja ka suvine Norra meister kahevõistluses. 2022. aastal osaleb Kristjan taliolümpiamängudel Hiinas, Pekingis.

Alates 2020 aastast on Raha24 Kristjan Ilvese toetaja.

Hoiame Sulle pöialt ning soovime edukat hooaega ning libedat suuska suurvõistlustel!


Veel samadel teemadel

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
5 kuud
60 kuud
Osamakse
0 €
Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest!