Võida POLAR Ignite spordikell ja pääse Tallinna Maratonile!

#Kampaania

Võida POLAR Ignite spordikell ja pääse Tallinna Maratonile!

2021 on olnud Raha24-s suur (finants)vormi hoidmise aasta. Pärast tempokat suve jätkame samal kursil ka septembris, kui toimub aasta suurim jooksuüritus - Tallinna Maraton.

LOOSIMÄNG ON LÕPPENUD!

Selleks, et ka Sina saaksid panustada oma parimale vormile, loosime välja kaks suurepärast auhinda – Polar Ignite spordikella väärtuses 199.90 € ja pääsme vabalt valitud distantsile Tallinna Maratonil väärtusega kuni 70 €.

Loomulikult saab võitja ise valida spordikella värvuse (must-hõbedane, valge-hõbedane, roosa-roosa kuld) ja rihma pikkuse (S, M/L). Kui oled eriti heas vormis, võid meie kulul osaleda täismaratonil. Kui aga alles alustad treeningutega ja soovid osaleda mõnel lühemal distantsil, on Sul seegi võimalus olemas. Meie Sulle piiranguid ei sea!

Loosis osalemise reeglid

Loosis osalemiseks tegutse järgmiselt:

  • mine Raha24 Facebooki

  • leia üles „Suure jooksuloosi“ postitus

  • anna kommentaarides teada, millise spordikella värvuse valid ning millisel distantsil osaleda sooviksid.

Kampaania toimumise periood: 01.09-08.09.2021

Loosimängu võitjad

Meie loosimäng on lõppenud ning fortuuna oma töö teinud. Õnnelikeks võitjateks osutusid:

  • Tene T. (pulsikell Polar Ignite)

  • Katrin K. (pääse Tallinna Maratonile)

Palju õnne võitjatele veelkord!


Kampaania tingimused

1. KORRALDAJA

1.1. Kampaania “Suur jooksuloos” (edaspidi Kampaania) viiakse läbi suhtlusvõrgustikus Facebook ning seda korraldab BB Finance OÜ kaubamärgiga Raha24 (edaspidi Korraldaja), registrikood 11306564, tegevusluba 4.1-1/62, aadress Pronksi 19, Tallinn.

2. KAMPAANIA PERIOOD

2.1. Kampaania toimub perioodil 01.09-08.09.2021 (edaspidi Kampaania periood).

3. KAMPAANIAS OSALEMISE REEGLID

3.1. Kampaania puhul on tegemist Eesti Vabariigis toimuva tarbijamänguga. Kampaanias ja loosimises osalevad kõik täisealised isikud, kes on andnud Kampaania kommentaariumis teada soovitud spordikella värvuse ja distantsi pikkuse, välja arvatud Korraldaja töötajad.

3.2. Kampaanias osaleja nõustub Kampaania reeglitega. Korraldaja jätab endale õiguse kustutada Kampaania kommentaariumist postitusi, mis on Korraldaja arvates ebasobilikud või mille avaldaja ei ole täisealine isik.

4. AUHIND, AUHINNAFOND JA AUHINNA LOOSIMINE

4.1. Kampaania auhindadeks on üks Polar Ignite spordikell väärtusega 199.90 € ja üks pääse Tallinna Maratonile 2021. aastal väärtusega kuni 70 € (edaspidi Auhind).

4.2. Korraldaja selgitab võitjad välja loosimise teel ja juhuslikkuse printsiibi alusel. Loosimine leiab aset 09.09.2021.

4.3. Võitjad tehakse avalikult teatavaks Raha24 poolt avaldatud Kampaania postitustes, Korraldaja püüab iga võitjaga ka personaalselt ühendust võtta.

4.4. Auhinna üleandmiseks vajab Korraldaja järgmisi andmeid: võitja ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress, isikukood (vanuse kontrollimiseks) ning postiaadress või pakiautomaadi asukoht.

4.5. Kui Korraldajal ei õnnestu võitjaga kontakti saada Korraldajast sõltumatul põhjusel 3 (kolme) tööpäeva jooksul pärast võitja väljakuulutamist või kui võitja loobub auhinnast, ei vastuta Korraldaja Kampaanias osaleja auhinna üleandmisest kõrvalejäämise eest ja võib loosida uue võitja.

4.6. Välja loositud auhindade eest tasub riiklikud maksud Korraldaja.

4.7. Auhindu ei vahetata teist liiki auhinna vastu.

5. MUUD TINGIMUSED

5.1. Kampaania tingimused avaldatakse ja Kampaania viiakse läbi eesti keeles.

5.2. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

5.3. Kõik Kampaaniaga seotud pretensioonid tuleb saata kirjalikult märkega „Suur jooksuloos“ hiljemalt ühe (1) nädala jooksul pärast Kampaania perioodi lõppemist Korraldaja meiliaadressile turundus@bbfinance.ee.

5.4. Vääramatu jõu asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja võitjale üle andmata, teavitades sellest Kampaanias osalejaid koheselt Kampaania toimumiskohas.

5.5. Korraldaja töötleb osaleja isikuandmeid üksnes võitja väljaselgitamiseks ning auhinna kätte toimetamiseks, juhindudes Korraldaja isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetest.

5.6. Korraldaja lahendab pretensioonid 30 kalendripäeva jooksul alates pretensiooni laekumisest.

5.7. Kampaania kohta saab lisainfot Korraldaja klienditeeninduse numbrilt 662 0502 või meiliaadressilt turundus@bbfinance.ee.

Head loosiõnne!

Sinu Raha24


Veel samadel teemadel

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
2 kuud
60 kuud
Osamakse
0 €
Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest!