Sa oled oma viie sõbra summa, seega vali neid hoolikalt. Ja sel nädalal vali üks, kellega sõbrapäeva auhinda jagada!

Sa oled oma viie sõbra summa, seega vali neid hoolikalt. Ja sel nädalal vali üks, kellega sõbrapäeva auhinda jagada!

Loomulikult ei ole sa mitte otseselt nende rahakottide või netoväärtuste summa, kui sa just neilt kõike nende raha tuuri ei pane, aga sõbrad mõjutavad su finantskäitumist rohkem kui sa arvata/karta oskad.

Selliseid teooriad on veel stiilis, et sa oled oma loetud raamatute summa ja vaadatud filmide summa jne. See on nii, sest need on su kõige hiljutisemad ja värskemalt meeles olevad mõjutajad.

Mina soovin täna täiega, et oleksin väiksena veidigi kvaliteetsemas seltskonnas aega veetnud. Jah, muidugi oli tore käia kogu taskuraha eest „Marja“ poe bussipeatuse kioskist okserohelist Hubba-Bubba nätsu ja Haddaway kassette ostmas. Kusjuures ma imestan tänaseni, kuidas seal kioskis oli iga nädal uus Haddaway Best Off vms album, kuigi bänd ise nii tihti uusi asju välja ei andnud... Aga igaljuhul, oleksin võinud nii mõneski kohas targemaid otsuseid teha, et täna paremal positsioonil võistelda. Aga kui kogu sind ümbritsev punt on selline, siis ega sul endal ka uusi mõtteid pähe ei tule ju.

Tänaseks olen suutnud laua selliselt ümber pöörata, et hängin rohkem inimestega, kellel on minuga sarnased väärtused. Need, keda huvitab, et nad juba homme veidi targemad ja paremad oleksid. See ei tähenda, et nüüd üldse enam pulli ei saa või vahel väikest krutskit ei tehta, aga laias laastus on kõik sellised, kes saavad aru, et nad on rohkemaks võimelised. See on mindki muutnud edasipüüdlikumaks ja ma soovitan sul samuti siin minu lähedale hoida, et ennast pidevalt proovile panna ja oma piire lükata. Ma olen hea meelega üks sõber su valemis.

Mis selle jutu mõte on? Leia enda ümber inimesi, kelle moodi sa olla tahaksid. Mõtle korraks kasvõi trenni analoogile: kui sa tahad jalkat mängima õppida, siis lähed ju sinna trenni, kus jalkat mängitakse, eksole? Mitte ei ühine Eesti Snuukri Liiduga ja ei hakka seal lamenti lööma, et mehed, mis värviliste pallidega eitede mäng see siin olgu, taome parem vutti!

Kui võib kasutada Eesti muusikataeva mitte tähtede, vaid lausa asteroidide, Erich Kriegeri ja Martin Müürsepa, surematuid laulusõnu, siis: Sina oled minu sõber, meie jutt ei ole tavaline, meie jutus on see tõde, mis on antud hetkel oluline!

Kui me endiselt seda veel ei ole, siis saame sõpradeks ja selle tähistamiseks paneme kohe siin ja praegu käima ühe sõbrapäeva loto.

See tähendab, et iga päev viiel päeval järjest (10.02.2020-14.02.2020) läheb loosi Apollo kino Staaritool kahele ning viimasel päeval peaauhind Staaritool kahele pluss 50 eurtsi sulli paismaisi ja paksuks tegevate mullijookide jaoks!

Mäng käib Rahakrati Instagramis SIIN!


Veel samadel teemadel

Intress 2% kuus

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
2 kuud
60 kuud
Kuutasu
0 €