Raha24 rahaloos RetroFM-s – iga päev võimalik võita 500€ puhtalt kätte!

Raha24 rahaloos RetroFM-s – iga päev võimalik võita 500€ puhtalt kätte!

Loosime kahe nädala jooksul igal hommikul RetroFM hommikuprogrammis Rauno Märksi abil välja sularaha! Võimalus on võita kampaania perioodil igal argipäeva hommikul 50€ - 500€, ehk kokku kuni 5000€. Osale ja lase loosiõnnel tulla!

Mängu lühikirjeldus ja reeglid

Selleks, et mängus osaleda, tuleb raadiokuulajatel helistada argipäeva hommikuti perioodil 27.07-9.08 2020 kell 7:45 RetroFM stuudiosse numbril 6 788 999.

Loosimäng käib Sinu isikliku isikukoodi viimaste numbrite järgi. Saatejuht Rauno Märks ütleb hommikuprogrammi otse-eetris ühe tema poolt valitud suvalise numbri, mis peab kattuma Sinu isikliku isikukoodi viimase numbriga. Kõik, kelle isikukoodi viimane number on sama, võivad seejärel helistada stuudiosse numbril 6 788 999. Mängu pääseb teine liinile saaja, kelle isikukood klapib ja tema ongi võitnud päevaraha 50€!

Aga see pole veel kõik😊. Kui klapib ka Sinu isikukoodi eelviimane number, mis saatejuhi poolt ette on antud, võidab mängija 250€! Kui see aga kokku ei lähe, siis poole hullu, sest 50€ jääb helistajale endiselt alles. Kuid ka see ei ole veel kõik. Ka 250€ võidu puhul antakse võimalus juba võidetud summa alles jätta või võiduraha kahekordistada, ehk võita kokku 500€. Selleks peab mängijal täppi minema ka saatejuhi poolt pakutud tagantpoolt kolmas number isikukoodis. Kui see number täppi ei lähe, jääb võitjale igal juhul alles tema esialgselt võidetud 50€.

Nipp!

Jaga postitust ka oma sotsiaalmeediakanalis, sest kui sõber võidab, on ka Sinul võimalik tema võidurahast osa saada!

Rahaloosis osalemiseks:

  • Kuula hommikuti 7:45 RetroFM hommikuprogrammi, kuni kuuled rahaloosi mängu algust

  • Kui Sinu isikukoodi number ühtib saatejuhi poolt öeldud numbriga, helista stuudiosse numbril 6 788 999

  • Teine helistaja ongi võitnud 50€

  • Võiduvõimalus suureneb, kui klapivad ka järgnevad kaks numbrit.

Head loosiõnne!

Võitjate nimed avaldame siin!

“Raha24 rahaloos RetroFM-s!” kampaania tingimused

1. KORRALDAJAD

1.1 Kampaaniat korraldavad koostöös Raadioreklaami OÜ, registreeritud asukoht Tallinn, Pärnu mnt 139F, registrikood 11504287, e-post info@sky.ee ja BB Finance OÜ, registreeritud asukoht Tallinn, Pronksi 19, registrikood 11306564, e- post: turundus@bbfinance.ee (edaspidi: Korraldaja või Korraldajad)

2. KAMPAANIA JA KAMPAANIAS OSALEMISE REEGLID

2.1 Kampaania “Raha24 rahaloos RetroFM-s!” (edaspidi: Kampaania) toimub ajavahemikul 27.juuli kuni 9.august.2020 (k.a.) (edaspidi: Kampaania periood)

2.2 Kampaania puhul on tegemist Eesti Vabariigis toimuva tarbijamänguga ja osaleda võivad kõik hommikuprogrammi helistajad, ajavahemikul 08:00-10:00 helistanud inimesed välja arvatud Raadioreklaami OÜ ja BB Finance OÜ töötajad.

2.3 Kampaanias osaleja nõustub Kampaanias osalemisel Kampaania reeglitega ja soovi kampaanias osaleda.

2.4 Kampaanias osaleja kinnitab osaledes enda kohta esitatud andmete õigsust ja vastavust Kampaania reeglitele.

2.5. Kampaanias on õigus osaleda alates 18.eluaastast. Korraldajal on õigus alla 18. eluaastaste osalemisest keelduda.

3. AUHIND JA AUHINNA LOOS

3.1 Kampaania auhinnaks on 50-500€ päevas kokku 10 korda Kampaania toimumise perioodil. Auhinnafond kokku on kuni 5000€.

3.2. Auhinnad antakse välja RetroFM hommikuprogrammi saatesse helistanutele ja õigesti vastanutele saatejuhi (Raadioreklaami OÜ töötaja) poolt.

3.3. Auhinna kättesaamiseks on võitjal vaja edastada Korraldajale oma e-maili aadress, ees- ja perekonnanimi ning pangakonto number, kuhu võiduraha kanda.

3.4 Auhind kantakse üle võitja pangakontole 7 tööpäeva jooksul.

3.5 Kui Kampaanias osaleja eirab Kampaania tingimusi või esitab Korraldajale enda kohta valesid või ebatäpseid andmeid, samuti muude ebaõnnestumiste korral, mis ei ole tingitud Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja Kampaanias osaleja auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest ja võib loosida uue võitja.

3.6 Auhinna kättesaamisega seotud kulutusi võitjale ei kompenseerita. Võitu ei asendata.

3.7 Auhinnaks olevalt summalt tasub vastavalt seadusele riiklikud maksud Raadioreklaami OÜ.

4. MUUD TINGIMUSED

4.1 Osaleja annab Kampaanias osalemiseks oma isikuandmete edastamisega Korraldajatele nõusoleku töödelda oma isikuandmeid Raadioreklaami OÜ ja BB Finance OÜ isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetele. BB Finance OÜ isikuandmete töötlemise põhimõtted leiad siit ja Raadioreklaami OÜ isikuandmete töötlemise põhimõtted leiad siit.

4.2 Korraldaja töötleb ja kasutab osaleja isikuandmeid üksnes võitjale Kampaania auhinna kättetoimetamiseks ja auhinna vormistamiseks.

4.3 Vääramatu jõu (force majore) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja võitjale üle andmata, teavitades sellest Kampaanias osalejaid koheselt Kampaania Facebooki postituse vahendusel ja käesoleval Kampaania tingimuste lehel!

4.4 Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

4.5 Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamisega tuleb saata kirjalikult märkega „Raha24 Retro FM rahaloos!” hiljemalt ühe nädala jooksul peale Kampaania lõppu Raadioreklaami OÜ meiliaadressile info@sky.ee.

4.6 Raadioreklaami OÜ lahendab pretensioonid hiljemalt 30 kalendripäeva jooksul alates pretensiooni laekumisest.

Head loosiõnne!
Sinu Raha24


Veel samadel teemadel

Intress 2% kuus

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
2 kuud
60 kuud
Kuutasu
0 €