Retro FM Suur Rahasadu - võida 500 €!

#Kampaania

Retro FM Suur Rahasadu - võida 500 €!

Raha24 ja Retro FM viivad läbi koos totaalse rahasaju! Oled värskelt andnud uusaastalubadused, kuid täideviimiseks natuke napib? Vii oma lubadused täide! Iga nädal võid võita 500 € puhtalt kätte!

Osalemiseks:

Kirjuta sõnumisse märksõna RETRO, lisa oma ees- ja perekonnanimi ja saada numbrile 1505. Nii võid võita 500 € puhtalt kätte. Sõnumi hind 1.50

Rahasadu kestab kolm nädalat järjest. Iga nädala esmaspäeval läheb mäng uuesti käima ning reedeti loositakse otse-eetris sellel mängunädalal kõigi sõnumisaajate vahel välja 3 nime, kes sõnumi on saatnud. Kes nendest esimesena Retro FM telefonile 6 788 799 tagasi helistab, ongi võitja.

  • Võitjad loositakse reedeti (14.01; 21.01 ja 28.01)

  • Eelmiste nädalate osalejad ei lähe järgmise nädala mängus arvesse.

  • Vaata kampaania tingimusi retrofm.ee

Head loosiõnne!

Sinu Raha24

1. KORRALDAJA

1.1. Kampaaniat korraldab Raadioreklaami OÜ, registreeritud asukoht Pärnu mnt 139F, Tallinn 11317, registrikood 11504287, e-post info@sky.ee (edaspidi: Korraldaja).

2. KAMPAANIA JA KAMPAANIAS OSALEMISE REEGLID

2.1. Kampaania „Retro FM Suur Rahasadu“, (edaspidi: Kampaania) toimub ajavahemikul 10.01-28.01.2022 (edaspidi: Kampaania periood) raadio Retro FM otse-eetris.

2.2. Kampaanias ja loosimises osalevad kõik täisealised isikud, kes on saatnud SMSi Retro FMi numbrile 1505, märksõnaga RETRO ning lisanud oma ees- ja perekonnanime.

2.3. Rahasadu kestab kolm nädalat järjest. Iga nädala esmaspäeval läheb mäng uuesti käima ning reedeti (14.01, 21.01 ja 28.01.2022) loositakse otse-eetris sellel mängunädalal kõigi sõnumisaajate vahel välja 3 nime, kes sõnumi on saatnud. Kes nendest esimesena Retro FM telefonile 6 788 799 tagasi helistab, ongi võitja. Eelmiste nädalate osalejad ei lähe järgmise nädala mängus arvesse.

2.4. Kampaanias osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, vastavust Kampaania reeglitele, nendega nõustumist ning soovi Kampaanias osaleda.

2.5. Osavõtja kohta on lubatud piiramatu arv osavõtutaotlusi, kui Kampaania reeglid ei näe ette teisiti.

2.6. Tegemist on Eesti Vabariigis toimuva tarbijamänguga ja osaleda võivad kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi elanikud. Kampaanias ei saa osaleda Raadioreklaami OÜ ja BB Finance OÜ töötajad.

3. AUHIND JA AUHINNA JAGAMINE

3.1. Kampaania loosis osalejad valitakse välja raadio Retro FMile SMSi saatnud Mängijate vahel Korraldaja poolt juhuslikkuse printsiibi alusel.

3.2. Igal nädalal loositakse välja 500 (viissada) eurot. Kogu kampaania auhinnafond on kokku 1500 (üks tuhat viissada) eurot.

3.3. Kampaanias on võimalik iga nädalal võita ühel inimesel, kokku on kampaania perioodil 3 võitjat.

3.4. Auhinna võitjatega võetakse personaalselt ühendust võitja poolt avaldatud telefoninumbri kaudu. 

3.6. Kampaanias võitmiseks tuleb osalejatel kuulata raadio Retro FM, kus loositakse otse-eetris sellel mängunädalal kõigi sõnumisaajate vahel välja 3 nime, kes sõnumi on saatnud. Kes nendest esimesena Retro FM telefonile 6 788 799 tagasi helistab, ongi võitja.

3.7. Kui Kampaanias osaleja eirab Kampaania tingimusi või esitab Korraldajale enda kohta valesid või ebatäpseid andmeid, samuti muude ebaõnnestumiste korral, mis ei ole tingitud Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja Kampaanias osalejate auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

3.8. Auhinna kättesaamiseks on võitjal vaja edastada Korraldajale oma ees- ja perekonnanimi, emaili aadress, isikukood (vanuse kontrollimiseks) ja pangakonto number.

3.9. Auhinna kättesaamisega seotud kulutusi võitjale ei kompenseerita. Võitu ei asendata.

3.10. Auhind kantakse üle ainult võitja pangakontole võitmisele järgneva 7 tööpäeva jooksul.

3.11. Auhinnaks olevalt summalt tasub vastavalt seadusele riiklikud maksud Raha24 kaubamärki omav BB Finance OÜ.

4. MUUD TINGIMUSED

4.1. Osaleja kinnitab, et on teadlik, et Kampaanias osaledes töötleb Korraldaja tema isikuandmeid vastavalt Raadioreklaami OÜ isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetele (loe lähemalt SIIT. Kampaania raames enda isikuandmete edastamisega Korraldajale, annab Osaleja Korraldajale nõusoleku töödelda tema isikuandmeid Kampaania läbiviimiseks, võitja väljaselgitamiseks, võitja välja kuulutamiseks (s.h. avalikustamiseks), võitjale auhinna üleandmiseks ning Kampaaniaga seotud informatsiooni edastamiseks.

4.2. Vääramatu jõu (force majore) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja võitjale üle andmata, teavitades sellest Kampaanias osalejaid koheselt Korraldaja veebilehe vahendusel.

4.3. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

4.4. Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamisega tuleb saata kirjalikult „Retro FM Suur Rahasadu“ hiljemalt ühe (1) nädala jooksul pärast Kampaania perioodi lõppemist Kampaania korraldajale e-posti aadressil info@skyplus.fm. Sky Media lahendab pretensioonid hiljemalt 30 kalendripäeva jooksul alates pretensiooni laekumisest.


Veel samadel teemadel

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
5 kuud
60 kuud
Osamakse
0 €
Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest!