Raha24 üksainus jõulukink

#Raha24

Raha24 üksainus jõulukink

Raha24 üks eesmärke ja põhimõtteid on olla inimestele toeks hetkedel, mil nende enda pingutustest hoolimata jääb natukene väheks. Meid inspireerib inimeste edasipüüdlikkus ja seetõttu proovime ulatada oma abikäe just siis, kui kellelgi jääb oma eesmärkide saavutamiseks finišijoonest pisut puudu.

Selle aasta jõulude eel oleme saanud innustust just ühelt selliselt tragilt ja edasipüüdlikult inimeselt, kes igapäevaselt pingutab, kuid hoolimata oma pingutustest vajab eesmärkide saavutamiseks natukene lisatuge. Kui eelnevatel jõuludel oleme saatnud oma klientidele ja koostööpartneritele tänutäheks kingitusi või jõulutervitusi, siis sel aastal otsustasime mitme jõulutervituse asemel teha vaid ühe kingi. See kink läheb inimesele, kellel on seda päriselt väga vaja.

Tutvustame teile Robertit. Robert on noormees Lääne-Virumaalt, kes pärast õnnetut kukkumist 2014. aastal sattus ratastooli. Robert on õnnetusest hoolimata tubli ja positiivsusest pakatav. Kuna lootus, et ühel päeval saab ta veel omal jalal kõndida, on mehel tugev, teeb ta paranemise nimel kõvasti tööd. Küll aga on igapäevastel toimetustel takistuseks Roberti kodu trepikojas asuv trepp, millest mees iseseisvalt üles-alla liikuda ei saa. Siin otsustasimegi talle appi tulla. Meie jõulukingitus sel aastal on 3000€ suurune rahaline toetus Robertile invalifti soetamiseks.

Loodame, et lifti abil saab Robert sammukese lähemale oma eesmärgile ja meie oleme saanud panna omalt poolt õla alla tema pingutustele ja püüdele iseseisvalt hakkama saada. Oleme kindlad, et see üksainus jõulukink suudab head teha täpselt kohas ja ajal, mil seda on kõige rohkem vaja. Täname, Robert, et saame sel teekonnal olla Sinu kõrval!

Roberti looga saad lähemalt tutvuda siin.

Tee ka Sina nendel jõuludel head!

Häid saabuvaid pühi soovides,

Raha24


Veel samadel teemadel

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
2 kuud
60 kuud
Kuutasu
0 €