Raha24 vs suurpank: meilt laenates säästad raha

Raha24 vs suurpank: meilt laenates säästad raha

Laenamise vajadusi tuleb ikka ette. Küll on säästud investeeritud ja tarvis autoremont ette võtta, jääb oma rahatagavarast pisut puudu, et uus köögimööbel soetada või soovid vältimatuid suuremaid tervisekulutusi pikemale perioodile hajutada.

Laenuvajaduse korral tasub aga teadvustada, et laenu saab täna ka mujalt kui suurtest pankadest. Veel enam- tihti võib just väiksemaid tarbimislaene mujalt oluliselt paidlikumate tingimustega, kiiremini ja odavamalt saada. Teeme puust ja punaseks, kuidas meilt laenates reaalselt raha säästa saad.

Väikelaenude võrdlus 1000 euro laenamisel 12 kuuks

Raha24 esmalaenu KKM - 19,99%. Sinu kui laenaja jaoks tähendab see ühte mõistlikku laenupakkumist, mille kulukus teeb tuule alla isegi suurpankade pakkumistele.

Võrdlus kajastab väikelaenu pakkumisi 1000€ laenamisel 12 kuuks seisuga 16.09.2020. Kalkulatsioonid on koostatud avaliku info põhjal, mis on võetud ettevõtete veebilehelt. Võrdlus ei kajasta käimasolevaid kampaaniaid ning varasemad näidud ei pruugi enam kehtida. Täpse ja personaalse pakkumise saamiseks esitage laenutaotlus ja vajadusel konsulteerige spetsialistiga.

Uuri Raha24 väikelaenu lähemalt

Jälgi laenupakkumiste krediidi kulukuse määra!

“Krediidi kulukuse määr on selline-selline” - kui oled seda lauset lugenud või kuulnud ja sellele umbes sama palju tähelepanu pööranud kui kohustuslikule disclaimerile ravimireklaamis, on aeg oma mõttemaailma muuta. Nimelt on just krediidi kulukuse määr ehk KKM üks olulisemaid näitajaid, mis Sulle laenupakkumise kallidust või odavust üsna selgelt tutvustab. Nimelt on KKM-is kajastatud nii laenuga kaasnevad otsesed kui kaudsed kulud (sh intressid, lepingutasud jmt).

KKM-i näitamine laenupakkumise kõrval on Finantsinspektsiooni poolt kohustuslik näitaja ning nutika laenamise korral võiks KKM ideaalis olla esimene asi, mida Sa laenupakkumise juures vaatad. Siit laenunipp: 2020. aaasta esimesel poolaastal eraisikutele väljastatud tarbimislaenude keskmine KKM - 20,52% võiks olla tinglik piir, millest madalamat määra võib iseloomustada sõnadega "hea laenupakkumine".

Võta aega, võrdle ja leia soodsaim

Nii nagu võid sama juustu, või ja piimapaki osta erineva hinnaga Rimist, Selverist ning teistest toidupoodidest, on võimalik sama laenu saada väga erinevatel tingimustel ning hinnaga. KKM-i järgmine on igati mõistlik ja endale parima laenuotsuse saamiseks rangelt soovituslik, küll aga on sellest vähe kasu, kui laual ongi vaid üks laenupakkumine ja üks KKM.

Endale odavaima laenupakkumise ja rahuliku otsuse jaoks võta aega ja võrdle pakkumisi. Kaalu nii suuri pankasid kui väiksemaid laenuandjaid - anna võimalus erinevatele krediidipakkujatele ja Sind võib üllatada, kuidas tihti on just suured pangad, mis ennast kliendikeskseks ja maalähedaselt reklaamivad, olla need, kus Sinu laen tähendab oluliselt tõsisemat bürokraatita kui aja- ja rahakulu.


Veel samadel teemadel

Intress 2% kuus

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
2 kuud
60 kuud
Kuutasu
0 €