Raha24 Eestis esimese krediidiandjana mTasku rakenduses

#Raha24

Raha24 Eestis esimese krediidiandjana mTasku rakenduses

“Raha24 - alati Sinu jaoks olemas” tähendab meie jaoks seda, et lisaks sellele, et oleme Sinu jaoks olemas 24/7 meie veebilehel ja klienditeeninduses, püüame lisaks pidevalt leida võimalusi pakkuda üha mugavamat ja käepärasemat teenust. Alates septembrist 2020 oleme olemas Sinu jaoks ka Eesti populaarseimas mobiilses rahakotis - mTaskus!

Raha24 on Eesti esimene krediidiandja, kelle teenuseid saab kasutada otse mTaskus. Selleks, et väikelaenu taotleda, ei ole vaja oma mobiili alla laadida järjekordset rakendust. Uue laenutaotluse vormistamiseks või olemasolevate kohustuste vaatamiseks saad kasutada olemasolevat ja eestlaste seas populaarseimat mobiilse rahakoti rakendust.

Mis on mTasku ja kuidas seda kasutada?

mTasku on personaalne digitaalne rahakott Sinu mobiilis, mida kasutab täna juba 100 000+ Eesti elanikku oma kaupade ja teenuste eest tasumisel. Tegemist on rohkete võimalustega rakendusega, mille abil saad integreerida pea kõik oma füüsilises rahakotis olevad plastikkaardid: pangakaardid, lojaalsuskaardid ning soovi korral ka ühistranspordi sõidukaardi. Lihtsa äpi allalaadimise ja personaliseerimisega ongi Sul turvaliselt ja ilma lisa füüsilise kaarditaskuta hulk plastikkaarte kõik Sinu mobiilis digitaalselt kättesaadavad. Nüüdsest ka Raha24 kliendikaart.

Kui Sinul veel mTasku rakendust ei ole, siis lae see alla Googel Play’st või App Store’st. Rakendus on kõikide mobiilioperaatorite klientidele tasuta. Rohkem infot rakenduse ning kasutusvõimaluste kohta leiad mTasku.ee veebilehelt. Kui oled äpis personaliseerimisega ühele poole saanud – lisanud pangakaardid ning teised kliendikaardid mida kasutad – saadki alustada uut ja mugavamat plastikkaartidevaba elu.

Raha24 mTaskus - laenuteenused mugavalt Sinu digirahakotis

Mugavus ja parim klienditeenindus on olulisemaid märksõnu Raha24 teenuse arendamisel. Selleks, et pakkuda parimatest parimat krediiditeenust, püüamegi pidevalt tõsta oma teenuse kvaliteeti ning olla olemas just seal, kus Sina oled.

Kuna mTasku on olemas paljudel Eesti elanikesl, siis pakub Raha24 nüüdsest Eesti esimese krediidiandjana Sulle otse mTasku rakendusest väikelaenu taotlemise võimalust.

Raha24 kliendikaart võimaldab läbi mTasku mugavalt:

 • registreeruda Raha24 kliendiks;

 • taotleda väikelaenu;

 • vaadata olemasolevaid kohustusi;

 • muuta tagasimakse tähtaega.

Kuidas Raha24 kliendikaart lisada mTaskusse?

 1. Lae alla mTasku äpp enda mobiiltelefoni ja registreeru kasutajaks;

 2. Autendi oma kasutaja;

 3. Lisa mTaskusse Raha24 kliendikaart;

 4. Kui Sa ei ole veel Raha24 klient, siis saad end siinsamas äpi sees kliendiks registreerida. Juba olemasoleva Raha24 kliendina näed äppi sisse logides kogu oma krediidikonto sisu.

Laenu taotlemine mTasku äpis toimub sarnaselt nagu Sulle tuttavas Raha24 kliendikeskkonnas:

 1. Sisesta/kontrolli oma andmed;

 2. Anna meile teada, millised on sinu sissetulekud ja kohustused;

 3. Esita laenutaotlus.

Positiivse otsuse korral saad soovitud summa otse oma pangakontole.

Nii saadki kõik oma rahaasjad ühes kohas hoida ning valmis igaks elujuhtumiks - olgu tegemist kaupluse lojaalsuskaardi, pangakaardi või nüüdsest ka tarbimislaenu taotlemisega.

Küsimuste korral nõustavad ja abistavad Raha24 laenuspetsialistid Sind igapäevaselt 24/7 - võta meiega julgelt ühendust!


Veel samadel teemadel

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
2 kuud
60 kuud
Kuutasu
0 €