Raha24 klienditeenindus 24/7 ja automatiseeritud laenuprotsessid

Raha24 klienditeenindus 24/7 ja automatiseeritud laenuprotsessid

Raha24 klienditeenindus avatud 24 tundi 7 päeva nädalas!

Oleme läbi viinud mitmeid kliendiuuringuid, et teada saada, mida Raha24 kliendid kõige enam soovivad ning kuidas muuta meie teenust järjest mugavamaks ja paremaks. Läbi mitme uuringu on esile tulnud meie klientide soov saada klienditeeninduse tuge ka väljaspool tavatööaega. Kuna üks Raha24 põhiväärtuseid on olla kliendi jaoks alati olemas, siis otsustasime teha reaalse sammu selles suunas. Alates oktoobrist 2019 töötab meie infotelefon 24/7, mis tähendab seda, et klient, kes soovib lisainfot oma laenu või mõne meie teenuse osas, saab seda kiiresti ja talle sobival ajal. Kiireim viis Raha24 klienditeenindusega kontakteerumiseks on helistada tasuta lühinumbrile 1241. Teised kontaktandmed leiad kõige mugavamalt siit: https://raha24.ee/et/klienditugi/

Automatiseeritud ning kiired laenuprotsessid

Kliendiuuringutest on samuti välja tulnud, et meie kliendid soovivad saada laenuotsuse vastuse kätte koheselt olenemata sellest, kas see on positiivne või negatiivne ning positiivse laenuotsuse korral raha kiiresti ka kontole. Võtsime klientide soove kuulda ning parendasime klientide parimaks teenindamiseks laenuprotsesse ning automatiseerisime laenuotsuse tegemise ning laenude väljastuse protsessid. Läbi protsesside automatiseerimise suudame laenuotsuse langetada täna põhimõtteliselt sekunditega, kuid siinjuures ei maksa karta, et kiirus tuleb turvalisuse arvelt. Raha24 lähtub vastutustundliku laenamise põhimõttest, mis tähendab seda, et kõikide sisse tulnud laenutaotluste ja klientide andmeid kontrollitakse ning kliendi maksevõimet analüüsitakse väga põhjalikult enne otsuse langetamist. Me peame väga oluliseks regulaarset ja jätkusuutliku sissetulekut ning jälgime olemasolevaid finantskohustusi ja maksekäitumist. Raha24 krediidimudel arvestab muuhulgas ka sissetuleku alampiiri, alla mille kellelgi laenu ei väljastata. Tänu sellele on võimalik saada raha oma pangakontole veel taotlemisega sama päeva jooksul. Kui kiirus on oluline, on võimalik kiirmakse teenusega raha 15 minutiga oma pangakontole saada.

Tänaseks on Raha24 laenuprotsessid olnud automatiseeritud ja klienditeenindus 24 tundi kättesaadav vaid mõned kuud, kuid juba oleme oma klientidelt saanud väga positiivset tagasisidet. Võime tagasi vaadates uhkusega öelda, et meie pingutused on end ära tasunud ja Raha24 on alati Sinu jaoks olemas.


Veel samadel teemadel

Intress 2% kuus

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
2 kuud
60 kuud
Kuutasu
0 €