Vajad suvelaenu, rannalaenu - meie ei tee vahet, millele Sa oma raha kulutad!

Vajad suvelaenu, rannalaenu - meie ei tee vahet, millele Sa oma raha kulutad!

Südasuvi ongi käes. Sotsiaalmeedia täitub rannapiltidega, grillid suitsevad pea igas koduaias ning linnulaulu asemel äratab naaber, kes varavalgest muru niitma asub - lihtsalt, et enne lõunaleitsakut või järgmist hoovihma kiirelt asjaga ühele poole saada.

Suvi tähendab enamikule meist ka puhkust päevatööst, mõnusaid seiklusi ning näiteks uut terrassi või kodust värskenduskuuri. Alati on tore, kui sõbrad kampa või appi saad, kuid üks on kindel - Raha24 on Sinu jaoks olemas 24/7 ka terve suve. Meie ei puhka ja vajadusel saad abi sisuliselt igaks suviseks tegemiseks - mis iganes Sa ette võtad!

Suveseiklused ootavad! Autoga Baltikumis või turvaliselt Euroopas? Reisilaen aitab mõlemal puhul.

Mis suvi see ilma korraliku seikluseta on? Maailma olukord soosib täna puhkust kodumaal ja lähiriikides ning mõlemal juhul on ökonoomne auto üheks parimaks reisikaaslaseks. Ei ole midagi mõnusamat, kui mööda rannikuäärseid teid päikeseloojangusse kruiisida ning uut päeva mõnel Eesti saarel alustada. Või siis “kivi-paber-käärid” abil välja selgitada, kas järgmiseks peatuseks saab Pärnu või hoopis Palanga rand.

Kui auto ostmiseks kohe vajalikku summat olemas ei ole, hing tõelise suveseikluse järele ihkab ning popp autoportaal müüb just seda õiget sõidukit, siis tasub lähemalt uurida Raha24 autolaenu kohta. Soodsad laenutingimused aitavad lisaks autole vajadusel ka kütusepaagi täita ning auto värv ja mark meile oluline ei ole. Seiklus alaku kas või homme!

Suve nautimiseks võid leida ka hea reisipakkumise turvalisse Euroopa riiki (vaata kindlasti Välisministeeriumi infot Covid-19 leviku osas) - oleme vajadusel Sinu välispuhkust toetamas! Näiteks aitab Raha24 reisilaen hea võimaluse tekkimisel nädalakese kuskil Kreekas või Küprosel aja maha võtta. Ikka selleks, et kevadised rasked ajad selja taha jätta ning terve ja tugevana püsida. Raha24 reisilaen ei nõua Sinult ei reisiplaani ega hotellibroneeringut. Tead ise, kas vajad raha transpordiks, ööbimiseks või kohapealseteks kulutusteks. Usaldame Sinu valikuid - ka siis, kui Sinu ideaalseks suviseks reisisihtkohaks on näiteks mõni Saaremaa SPA.

Suvi, remont ja kodu - Raha24 remondilaenu abil võid vahetada majakatuse kui soetada terrassile korraliku grilli

Vahel on parimaks puhkuseks kodused toimetused - kellele peenramaa ja kasvuhoone, kellele muru niitmine või kodused remonditööd. Samas, kas tabad end vahel mõttelt, et kindlasti kasvaks tomati- ja paprikataimed hulga paremini selles uues kasvuhoones, mida juba mitmendat nädalat vaatad ning millel just arvestatav suvelõpu soodukas algas? Ja muru niitmine oleks suurem lust, kui seda teha päevi näinud käsiniiduki asemel uue murutraktoriga. Ning lisaks katusele tahaks tegelikult ka terrassi valmis ehitada, et suve veel mõnusam nautida oleks…

Kui aga suvist üdilli rikub tõsine dilemma, kuna investeering uude kasvuhoonesse, terrassiehitusse või näiteks ideaalsesse õuegrilli tundub ka suvise allahindluse korral rahakotile liigne koorem, siis Raha24 remondilaen aitab paindlikult Sinu kodustele toimetustele kaasa.

Me ei küsi remondilaenu tarbeks remondiplaani ega seletuskirju vaid aitame luua tõelise kodutunde ühes meelerahu ning õnnega. Olgu selleks terrass, kus ülejäänud suve mõnusalt nautida või uus muruniiduk, millega paari kümpi eest ka naabri muru hea emotsiooniga valmis kärpima oled. Luba endale see rahulolu.

Raha24 väikelaen - abiks ootamatustele ka suvel

Raha24-s me ei puhka - teed remonti? Aitame! Lähed seiklusi otsima? Aitame. Lisaks aitame tõeliste ootamatuste korral - näiteks kui avastad keset suvekuumust, et külmkapp enam ei tööta, Sinu auto suvisel seiklusel ootamatut kulukat remonti vajab või äkiline põletik erakorralist hambaravi nõuab.

Meil kõigil tuleb vahel ette ettenägematuid kulusid, millele peab kiirelt reageerima. Raha24 soodne tagatiseta väikelaen on ka suve- ja puhkuseajal Sinu jaoks saadaval 24/7 ning aitab just ootamatutes kriitilistes olukordades. Kui üldiselt saab laenuraha kätte tööpäeva jooksul, siis äärmisel vajadusel on raha võimalik arvele saada ka loetud minutitega - selleks puhuks on ka suvel toimimas Raha24 kiirmakse. Nii saad reageerida sisuliselt kohe!

Laenuvajaduse tekkimisel mõtle hoolega läbi oma võimalused ning hinda rahalist maksevõimet ka tulevikuperspektiivis. Laen on Sinu jaoks finantskohustus, kuid oma võimete õigel hindamisel igati normaalne lahendus paremaks elukvaliteediks. Ja mõnusamaks suveks. Küsimuste tekkimisel võta meiega ühendust ja pea nõu meie laenuspetsialistisega. Aitame Sind igas olukorras.


Veel samadel teemadel

Intress 2% kuus

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
2 kuud
60 kuud
Kuutasu
0 €