Raha24 juht Urmo Kokmann: Aitame klientidel makseraskuste korral keerulisest olukorrast välja tulla

Raha24 juht Urmo Kokmann: Aitame klientidel makseraskuste korral keerulisest olukorrast välja tulla

Eestis on kehtestatud eriolukord, mis on pannud või paneb suure hulga inimesi keeruliste majanduslike valikute ette. Raha24 kaubamärgi all tegutsev krediidiandja BB Finance OÜ annab teada, et võimaldab oma klientidele ajutisest töökaotusest, koondamisest või pikaajalisest haigestumisest tingitud makseraskuste korral kuni 6-kuulist maksepuhkust, et aidata hätta sattunud klientidel keerulisest olukorrast paremini välja tulla.

„Moodustasime meeskonna, kelle eesmärk on välja töötada erilahendusi meie klientidele, kelle majanduslik seisund võib tulenevalt viirusepuhangu mõjust sissetulekule saada kannatada. Oleme otsustanud, et maksepuhkust võimaldatakse ka laenusaajatele, kes on suunatud valitsuse poolt kehtestatud eriolukorra tõttu palgata puhkusele või kelle töötasu on olulisel määral vähenenud,“ ütles BB Finance OÜ juhatuse liige Urmo Kokmann

Kokmann paneb siinkohal inimestele südamele, et sissetulekute vähenemisest teada saamisel tuleks suhelda koheselt kõikide krediidiandjatega, kelle ees on mistahes kohustused, et ennetavalt sõlmida kokkuleppeid ja vältida võlgnevusse sattumist.

„Lisaks maksepuhkusele võimaldame ka laenude refinantseerimist, mis tähendab seda, et laenusaajal on võimalik muuta olemasolevat laenulepingut pikema perioodi peale, vähendades sellega igakuise osamakse suurust. Erinevate erikokkulepete meetmetele lisaks on Raha24 muutnud oluliselt rangemaks laenude väljastamise põhimõtteid ning käitub oma otsustes lähtuvalt vastutustundliku laenamise põhimõtetest ja seda eelkõige kliendi huvides,“ lisas ta.

Kokmann kutsub üles kõiki Eestis tegutsevaid krediidiandjaid tegutsema sarnaselt kuni olukorra stabiliseerumiseni.


Veel samadel teemadel

Intress 2% kuus

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
2 kuud
60 kuud
Kuutasu
0 €