Raha24 ja BB Finance Grupi heategevus

Raha24 ja BB Finance Grupi heategevus

Järgides meie ettevõtte rohelist ja ühiskonnale tagasi andmise mõtteviisi, otsustasime möödunud aasta jõulude puhul kingitusi mitte teha ning jätkata eelnevatel aastatel alguse saanud heategevusliku traditsiooniga.

Heategevuslikust projektist kutsusime osalema kõiki ettevõttes töötavaid inimesi, sealhulgas juhtkonda, eesmärgiga aidata neid, kellest tihti pigem mööda vaadatakse ning kes ei tule meelde, kui räägitakse heategevusest ja annetuste tegemisest. Nimelt otsustasime abistada Tallinna Hoolekande Keskuse kodutute varjupaika kogudes seda külastavatele inimestele riideid, toiduaineid ning muid eluks vajalikke praktilisi esmatarbevahendeid.

Võimalus uuesti alustada

Suur-Sõjamäe 6a asuvas hooldekande keskuse majas on võimalik kodututel saada abi erinevate sotsiaalteenuste näol nagu isikutunnistuse taotlemise, töökoha leidmisel või pensioni vormistamisel. Samuti on keskuses võimalik abi saada ajutise elukoha, toidu ning pesemisvõimaluste näol.

Hooldekande keskuses töötavad erinevatel korrustel korraga päevakeskus ning majutusega resotsialiseerumisteenus. Viimane neist pakub sümboolse tasu eest elukohata üksikutele meesterahvastele võimalust elada ühiselamutüüpi ruumides. Oluline tingimus on kõikidele sealsetele elanikele, et nad ei oleks vägivaldsed ning ei tarvitaks meelemürke.

Koduta inimeste hoolekande aluspõhimõte on aidata võimalikult palju inimesi tagasi iseseisvasse ellu ja anda neile uus võimalus oma eluga hakkama saada.

Ka väikseim abi on oluline

Kõikidelt, kel on soov aidata, võtab Hoolekande Keskus lahkesti vastu erinevaid annetusi, kuid enim oodatakse just rätikuid, toalettpaberit, korralikke meeste riideid mh suuremate numbritega jalanõusid ning aluspesu. Ehk väga praktilisi asju ning lisaks on oodatud ka erinevad kaua säilivad toiduained.

Samal ajal ei saa ka mainimata jätta hooldekande keskuse hoonet, mis ei ole oma 20 tegutsemisaasta jooksul remonti näinud ning vajaks samuti värskendust, et ka edaspidi kodututele meestele teenust pakkuda. Abipaki saab ise kohale viia aadressile Suur-Sõjamäe 6a, Tallinn või kui on soov teha rahaline toetus, siis saab teha ülekande. Täpsemalt saab lugeda Tallinna Hoolekande Keskuse kodulehelt.

Hooli ka Sina endast nõrgematest!

Raha24

Alati Sinu jaoks olemas


Veel samadel teemadel

Intress 2% kuus

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
2 kuud
60 kuud
Kuutasu
0 €