Raha24 RAHALOOS Instagramis!

#Kampaania

Raha24 RAHALOOS Instagramis!

Raha24 loosib koostöös MyHits raadioga oma sõprade vahel 500€ puhtalt kätte!

Raha24 loosib koostöös MyHits raadioga oma Instagrami followeride seas kampaania toimumise perioodil (vt täpsemalt perioodi allolevatest tingimustest) iga päev 100€. Kokku lendab loosirattasse tervelt 500€!

Rahaloosis osalemiseks:

  1. Mine MyHits Instagrami

  2. Otsi üles Raha24 Rahaloosi postitus

  3. Vasta küsimusele

  4. Märgi kommentaaris ära sõber või sõbrad, kellega koos võitu tähistad

  5. Ole Raha24.ee ja MyHits Instagrami jälgija.

Raha24 Instagrami konto leiad siit.

MyHits Instagrami konto leiad siit.

Head loosiõnne!

“Raha24 rahaloos!” kampaania tingimused:

1. KORRALDAJA

1.1 Kampaaniat korraldab BB Finance OÜ, registreeritud asukoht Tallinn, Pronksi 19, registrikood 11306564, e-post turundus@bbfinance.ee (edaspidi: Korraldaja).

2. KAMPAANIA JA KAMPAANIAS OSALEMISE REEGLID

2.1 Kampaania “ Raha24 Rahaloos!” (edaspidi: Kampaania) toimub ajavahemikul 15.veebruar kuni 19.veebruar 2021 (k.a.) (edaspidi: Kampaania periood)

2.2 Kampaania puhul on tegemist Eesti Vabariigis toimuva tarbijamänguga ja osaleda võivad kõik MyHitsi ja Raha24 Instagrami fännid, kes on endast märku andnud MyHits Instagramis Kampaania postituse all, välja arvatud Postimees Grupi ja Raha24 töötajad.

2.3 Kampaanias osaleja nõustub kampaanias osalemisel Kampaania reeglitega ja soovi kampaanias osaleda.

2.4 Kampaanias osaleja kinnitab osaledes enda kohta esitatud andmete õigsust ja vastavust Kampaania reeglitele.

2.5 Osalemine alates 18 eluaastast.

3. AUHIND JA AUHINNA LOOS

3.1 Kampaania auhinnaks on 100€ päevas, kokku 500€ kampaania toimumise perioodil.

3.2. Auhinnad loositakse välja kõikide Instagrami mängus osalejate vahel AS Postimees Grupi töötaja poolt.

3.3 Võitjad selgitatakse välja pimeloosi teel

3.4 Võitjatega võetakse personaalselt ühendust.

3.5 Auhind kantakse üle võitja pangakontole. Auhinna kättesaamiseks on võitjal vaja edastada Korraldajale oma emaili aadress, ees- ja perekonnanimi, isikukood ja pangakonto number.

3.6 Kui Kampaanias osaleja eirab Kampaania tingimusi või esitab Korraldajale enda kohta valesid või ebatäpseid andmeid, samuti muude ebaõnnestumiste korral (Korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada Instagrami teel 24H jooksul peale võitja välja kuulutamist või kui võitja pole auhinna vastuvõtmiseks Korraldaja e-posti aadressile edastanud auhinna kättetoimetamiseks vajalikke andmeid nädala jooksul peale võitja välja kuulutamist), mis ei ole tingitud Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja Kampaanias osaleja auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest ja võib loosida uue võitja.

3.7 Auhinna kättesaamisega seotud kulutusi võitjale ei kompenseerita. Võitu ei asendata.

3.8 Auhinnaks olevalt summalt tasub vastavalt seadusele riiklikud maksud BB Finance OÜ

4. MUUD TINGIMUSED

4.1 Osaleja annab Kampaanias osalemiseks oma isikuandmete edastamisega Korraldajale nõusoleku töödelda oma isikuandmeid vastavalt AS Postimees Grupi ja BB Finance OÜ isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetele.

4.2 Korraldaja töötleb ja kasutab osaleja isikuandmeid üksnes võitja väljaselgitamiseks ning Kampaania auhinna kättetoimetamiseks auhinna vormistamiseks. Kampaanias raames enda isikuandmete edastamisega Korraldajale, annab Osaleja Korraldajale nõusoleku töödelda tema isikuandmeid kampaania läbiviimiseks, võitja väljaselgitamiseks, võitja välja kuulutamiseks (s.h. avalikustamiseks), Kampaania auhinna kohale toimetamiseks ning Kampaaniaga seotud informatsiooni edastamiseks.

4.3 Vääramatu jõu (force majore) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja võitjale üle andmata, teavitades sellest Kampaanias osalejaid koheselt Kampaania Instagrami postituse vahendusel ja kampaanialehel aadressil: https://raha24.ee/et/rahablogi/myhits-rahaloos-instagramis/

4.4 Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

4.5 Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamisega tuleb saata kirjalikult märkega „Raha24 rahaloos!” hiljemalt nädala jooksul peale kampaania lõppu käesolevates tingimustes toodud kontaktidele.

4.6 BB Finance OÜ lahendab pretensioonid hiljemalt 30 kalendripäeva jooksul alates pretensiooni laekumisest.

Head loosiõnne!


Veel samadel teemadel

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
2 kuud
60 kuud
Kuutasu
0 €
Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest!