„Ma armastan raadiot Elmar!“ mäng

#Kampaania

„Ma armastan raadiot Elmar!“ mäng

Just nüüd on sul võimalik näidata kogu maailmale, kui palju sa armastad raadiot Elmar, sest igal tööpäeval loosib Raha24 koostöös Raadio Elmari saatejuhtidega otse-eetris kõikide sõnumiga mängu registreerunute vahel kokku 1000€ puhtalt kätte!

Selleks, et mängus osaleda:

  • Saada sõnum numbrile 1511 märksõnaga „ELMAR“

  • Jälgi igal tööpäeval hoolega oma mobiiltelefoni

  • Kui Sulle tuleb kõne stuudio numbrilt 7 427 520, siis vasta kindlasti kõnele hüüdes „Ma armastan raadiot Elmar!“ ning oledki võitnud päeva auhinna!

Mäng kestab perioodil 15. -26. märts 2021.

Head loosiõnne!

Võitjate nimed avaldame mängu lõppedes siin!„Ma armastan raadiot Elmar!“ mängu tingimused

1. KORRALDAJA

1.1. Mängu korraldab Postimees Grupp AS, registreeritud asukoht Tallinn, Tartu mnt 80, registrikood 10184643, e-post turundus@postimeesgrupp.ee (edaspidi: Korraldaja).

2. MÄNG JA MÄNGUS OSALEMISE REEGLID

2.1. Mäng „Ma armastan raadiot Elmar!“ (edaspidi: Mäng) toimub ajavahemikul 15.- 26.03.2021 (edaspidi: Mängu periood) raadios Elmar.

2.2. Raadio Elmar kuulajad saavad ennast registreerida mängu saates numbril 1511 sms-i märksõnaga ELMAR hinnaga 1 EUR. Igal tööpäeval helistatakse raadiost Elmar ühele mängus registreerujale. Telefoni vastuvõtja peab vastama lausega „Ma armastan raadiot Elmar!“. Kui vastaja ütleb midagi muud, langeb ta mängust välja ning uus telefonikõne järgmisele loterii teel valitud osalejale tehakse järgmisel tööpäeval.

2.3. Mängu kujul on tegemist Eesti Vabariigis toimuva tarbijamänguga ja osaleda võivad kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi elanikud. Mängus ei saa osaleda Postimees Grupi ja BB Finance OÜ töötajad.

2.4. Mängus osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, tema vastavust Mängu reeglitele, nendega nõustumist ning soovi Mängus osaleda.

3. AUHIND JA AUHINNA JAGAMINE

3.1. Mängus antakse igal tööpäeval välja 100 EUR juhul, kui telefonikõnele vastatakse lause „Ma armastan raadiot Elmar!“. Kui vastaja ütleb midagi muud, tehakse kõne uuesti järgmisel tööpäeval järgmisele loterii teel valitud osalejale ning auhinnaks on sel juhul 200 EUR. Nii kuni Mängu lõpuni välja. Korraldajal on ainuõigus otsustada, kas väljastada auhind ka vastajale, kes ütleb eeltoodud lausele lähedase või sarnase lause

3.2. Auhinna võitjad selgitatakse välja raadio Elmari otse-eetris osalejate vahel AS Postimees Grupi töötaja poolt.

3.3. Mängu auhinnafond on kokku 1000 (tuhat) eurot.

3.4. Mängu auhinda on võimalik võita mistahes kellaajal, sest raadiost Elmar tehtava kõne kellaaeg ei ole piiritletud.

3.5. Auhinna võitjatega võetakse personaalselt ühendust võitja poolt avaldatud telefoninumbri kaudu.

3.6. Kui Mängus osaleja eirab Kampaania tingimusi või esitab Korraldajale enda kohta valesid või ebatäpseid andmeid, samuti muude ebaõnnestumiste korral (nt Korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada telefoni või e-maili teel 7 päeva jooksul peale võitja väljakuulutamist), mis ei ole tingitud Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja auhinna kätteandmise eest ja võib loosida uue võitja.

3.7. Auhind kantakse üle ainult võitja pangakontole, ülekande teeb Raha24 kaubamärgi all tegutsev BB Finance OÜ. Auhinna kättesaamiseks on võitjal vaja edastada Korraldajale oma emaili aadress, ees- ja perekonnanimi, isikukood ja pangakonto number.

3.8. Auhinna kättesaamisega seotud kulutusi võitjale ei kompenseerita. Võitu ei asendata.

3.9. Auhinnaks olevalt summalt tasub vastavalt seadusele riiklikud maksud Raha24 kaubamärki omav BB Finance OÜ.

4. MUUD TINGIMUSED

4.1. Osaleja kinnitab, et on teadlik, et Mängus osaledes töötleb Korraldaja tema isikuandmeid vastavalt Postimees Grupi isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetele (loe lähemalt siit). Mängu raames enda isikuandmete edastamisega Korraldajale, annab osaleja Korraldajale nõusoleku töödelda tema isikuandmeid Mängu läbiviimiseks, võitja väljaselgitamiseks, võitja välja kuulutamiseks (s.h. avalikustamiseks), võitjale auhinna üleandmiseks ning Mänguga seotud informatsiooni edastamiseks.

4.2. Isikuandmeid säilitatakse 3 kuud alates Mängu võitja väljaselgitamisest.

4.3. Vääramatu jõu (force majore) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada Mäng ja jätta auhind välja loosimata ja võitjale üle andmata, teavitades sellest Kampaanias osalejaid koheselt Mängu veebilehe vahendusel.

4.4. Kõik Mängust tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

4.5. Kõik pretensioonid seoses Mängu korraldamisega tuleb saata kirjalikult märkega "Ma armastan raadiot Elmar!“ hiljemalt 31.03.2021 käesolevates tingimustes toodud meiliaadressile. Postimees Grupp AS lahendab pretensioonid hiljemalt 30 kalendripäeva jooksul alates pretensiooni laekumisest.

Head loosiõnne!Veel samadel teemadel

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
2 kuud
60 kuud
Osamakse
0 €
Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest!