Laen konto väljavõtteta – nüüd võimalik!

#Raha24

Laen konto väljavõtteta – nüüd võimalik!

Kiirus on üks meie põhiväärtustest. Raha24-s ongi nüüd just tänu klientide tagasisidest saadud infole võimalik hinnata taotlusi veel kiiremalt ja mugavamalt - ilma pangakonto väljavõtet esitamata alla 2000 € laenusoovi korral.

Raha24-s hindame kõrgelt oma klientide tagasisidet. Hiljuti läbiviidud kliendiuuringust selgus, et meie kliendid soovivad oma laenu veel mugavamini ja kiiremini vormistada. Eraldi toodigi välja soov, et varasem laenaja võiks saada järgmise laenu ilma liigse tõestamiseta ja pangaväljavõtet esitamata.

Kuidas see toimib? Selgitame

Esimesena turul: Kuidas saab ilma pangakonto väljavõtet esitamata laenu taotleda

Ilma pangakonto väljavõtteta taotluse esitamine on võimalik, kuna teeme ise Sinu eest päringud pensioniregistrisse ja saame sealt kätte info Sinu sissetulekute kohta. Ehk et kuigi võib tunduda, et me Sinu laenuvõimekust ei hinda, siis tegelikkuses hindame samaväärselt, aga Sinu jaoks on muudetud taotlemise protsess lihtsamaks. Teeme võimalikult palju päringuid ja uuringuid ja taustakontrolle automatiseeritult, et Sina saaksid tegeleda oma igapäevaste tegevustega ning mitte kulutada asjatult aega väljade täitmisele ning tõenduste saatmisele.

Meeles tuleb pidada kolme asja:

  • ilma konto väljavõtteta laenamisel oleme seadnud limiidiks kuni 2000 €;

  • meiepoolne eritingimus ilma konto väljavõtteta laenamise kasutamisel on, et Sa oled jätkanud sissemakseid II pensionisambasse. Nii saame automaatselt tuletada Sinu maksevõime ning lähtuda laenu andmisel vastutustundliku laenamise põhimõttest;

  • täiendava võimalusena on võimalik krediiti saada ilma pangakonto väljavõtteta kui esitad oma sissetuleku andmed Maksu- ja Tolliameti e-portaalis. Vaata e-MTA juhendit.

Oluline meie jaoks on see, et oleme suutnud muuta Sinu jaoks laenutaotluse lühemaks ja protsessi kiiremaks ning tulla vastu kõigile neile, kelle arvates kiirem taotluse protsess oli meie teenuse juures murekohaks.

Selle pakkumisega oleme esimesed Eesti laenuturul, kes tänu klientide tagasiside kuulamisele lisaraha saamise võimaluse nii mugavaks on suutnud teha.

Laena alati vastutustundlikult

Vajaduse korral on laenu võtmine tänases online-maailmas äärmiselt mugav ja kiire, kuid ei väsi kordamast ja oma klientidele meelde tuletamast, et lähtume Raha24-s laenu andmisel ennekõike vastutustundliku laenamise põhimõttest.

Ole ka Sina vastutustundlik laenaja! Laen on finantskohustus ja laena raha vaid tõelise vajaduse tekkimisel.


Veel samadel teemadel

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
5 kuud
60 kuud
Osamakse
0 €
Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest!