Laen ilma konto väljavõtteta – nüüd võimalik!

#Raha24

Laen ilma konto väljavõtteta – nüüd võimalik!

Kiirus on üks meie põhiväärtustest. Raha24 hindab taotlusi nüüd veelgi kiiremalt ja mugavamalt - ilma pangakonto väljavõtet esitamata!

Raha24 hindab kõrgelt oma klientide tagasisidet. Hiljuti läbiviidud kliendiuuringus selgus, et meie kliendid soovivad oma laenu veel mugavamini ja kiiremini vormistada. Eraldi toodigi välja soov, et varasem laenaja võiks saada järgmise laenu ilma liigse tõestamiseta ja pangaväljavõtet esitamata.

Kuidas saab laenu taotleda ilma pangakonto väljavõtteta?

Ilma pangakonto väljavõtteta taotluse esitamine on võimalik, sest nüüd on meil võimalik teha päringuid Maksu- ja Tolliametisse. See võimaldab meil saada infot Sinu sissetulekute kohta. Kui esmapilgul võib tunduda, et me Sinu laenuvõimekust üldse ei hinda, siis tegelikkuses hindame samaväärselt, aga Sinu jaoks on muudetud taotlemise protsess lihtsamaks.

Meeles tuleb pidada kolme asja:

  • ilma konto väljavõtteta laenamisel oleme seadnud limiidiks kuni 2000 €;

  • meiepoolne eritingimus ilma konto väljavõtteta laenamise kasutamisel on, et Sul tuleb Eesti.ee portaalis BB Finance OÜ-le anda luba automaatseteks päringuteks Sinu sissetulekute kohta läbi e-MTA. Loa andmine käib mugavalt laenutaotlemise ajal, kus kõik on tehtud nö puust ja punasega;

  • kui automaatne lahendus mingil põhjusel ei tööta, siis täiendava võimalusena on võimalik krediiti saada ilma pangakonto väljavõtteta kui esitad oma sissetuleku andmed Maksu- ja Tolliameti e-portaalis nö käsitsi. Vaata e-MTA juhendit.

Oluline meie jaoks on see, et oleme suutnud muuta Sinu jaoks laenutaotluse lühemaks ja protsessi kiiremaks ning tulla vastu kõigile neile, kelle arvates kiirem taotluse protsess oli meie teenuse juures murekohaks.

Selle pakkumisega oleme esimesed Eesti laenuturul, kes tänu klientide tagasiside kuulamisele lisaraha saamise võimaluse nii mugavaks on suutnud teha.

Laena alati vastutustundlikult

Vajaduse korral on laenu võtmine tänases online-maailmas äärmiselt mugav ja kiire, kuid ei väsi kordamast ja oma klientidele meelde tuletamast, et lähtume Raha24-s laenu andmisel ennekõike vastutustundliku laenamise põhimõttest.

Teeme võimalikult palju päringuid ja uuringuid ja taustakontrolle automatiseeritult, et Sina saaksid tegeleda oma igapäevaste tegevustega ning mitte kulutada asjatult aega väljade täitmisele ning tõenduste saatmisele.

Ole ka Sina vastutustundlik laenaja! Laen on finantskohustus ja laena raha vaid tõelise vajaduse tekkimisel.

(Artikkel ilmus algselt 28.10.2021)


Veel samadel teemadel

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
5 kuud
60 kuud
Osamakse
0 €
Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest!