Küsimused, mis võivad tekkida enne laenuotsust

#Raha24

Küsimused, mis võivad tekkida enne laenuotsust

Anname vastused viiele küsimusele, mis võivad laenamise eel tekkida

1. Kas pärast väikelaenu võtmist on mul võimalik saada pangast kodulaenu?

Kui Sa alustad kodulaenu taotlemise protsessi, siis võivad pangad Sinu käest uurida nii sissetuleku päritolu kui olemasolevate kohustuste kohta. Kui Sul on eelnevalt võetud tarbimislaen, selle olulisus põhjendatud, laenumaksed laenuandjale õigeaegselt tasutud ning maksehäired puuduvad, siis eelnevalt võetud väikelaen kodulaenu saamisel takistuseks olla ei tohiks.

Eelkõige huvitab pankasid muster Sinu rahalistes harjumustes - kui tarbimislaenud või järelmaksud on pigem üksikjuhtumid ja Sinu finantsseis ei peegelda nn peost suhu elamist ega võlgu, võid julgelt kodulaenu taotlema minna!

Loe meie blogipostitust panga enda kommentaariga, kas krediidiandja juurest laenu võtmine mõjutab kodulaenu saamist.

2. Mida teha, kui ma ei suuda laenu õigeaegselt tasuda?

Võta esmalt ühendust meie klienditoega tasuta lühinumbril 1241

Oleme oma kliendisuhtluses paindlikud ja lähtume põhimõttest, et me ei jäta oma klienti probleemidega kunagi üksi. Sinuga koos leiame parima lahenduse.

Oma klientidele saame makseraskuse korral võimaldada näiteks:

  • Maksepuhkust. Vajadusel pakume kuni 6 kuud tasuta maksepuhkust. Nii on Sul aega, et oma rahaasjad korda seada

  • Refinantseerimislaenu. Aitame probleemsed laenud tasuda ning pakume Sulle soovi korral selle tarbeks pikema perioodiga refinantseerimislaenu.

Kiire ja avatud suhtluse korral on võimalik igale murele lahendus leida ning kõige suuremaid probleeme, sh maksehäireregistrisse sattumist, vältida!

3. Kui palju laenu võtmine mulle maksma läheb?

Laenu krediidikulus sõltub eelkõige laenusumma suurusest, laenuperioodi pikkusest ning on alati personaalne. Meie maksimaalne krediidi kulukuse määr on 4,66% kuus ehk kuni 56% aastas.

Sageli jääb silma enne laenamist vaid laenu intress, kuid tegelikult tuleb pakkumiste juures jälgida ja võrrelda ka krediidi kulukuse määra, mis annab hea ülevaate laenu kogukulukusest.

Raha24 laenunäide on järgmine: 1000 euro laenamisel 6 kuuks fikseeritud intressimääraga 24% aastas on krediidi kulukuse määr 27,26% aastas, tagasimaksete summa 1071,18 eurot ning makstav kogusumma 1071,18 eurot, 6 tagasimakset.

Laenu täpne kogukulu on alati kirjas Sinu personaalsel laenupakkumisel - muid varjatud või peidetud kulusid laenuga ei kaasne. Täpse pakkumise saamiseks esita laenutaotlus ning saad vastuse paari minutiga.

Tutvu kindlasti ka Raha24 hinnakirjaga!

4. Kui kiiresti jõuab laen minu kontole?

Kui laenutaotlus on saanud positiivse otsuse, siis teeme ülekande Sinu pangakontole koheselt.

Ei ole vahet, kas on nädalavahetus või öine aeg - laenusumma jõuab Sinuni välkmaksena 24/7.

Kiirus on üks Raha24 põhiväärtustest ja eelistest, mida oma klientidele pakume ja mida kliendid meie teenuse juures ka väga kõrgelt hindavad. Seega, kui oleme teinud kõik vajalikud taustakontrollid ning hinnanud Sinu maksevõime ja -käitumise positiivseks, siis ei ole meil põhjust teenuse osutamisest keelduda ja ülekandega viivitada.

Kiirus ja krediidi taotlemisele kulunud aeg on fookuses igas meie teenuseetapis.

Laenutaotluste ja - küsimustega tegeleme 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas. Nii on ka vastused Sinu küsimustele kiired.

5. Mida peab laenu taotlemiseks tegema?

Täida veebipõhine laenutaotluse vorm ja lisa kõik küsitud dokumendid. Laenupakkumist saad mugavalt esitada Sulle sobival ajal 24/7.

Kui Sa oled varasemalt juba endale Raha24 krediidikonto loonud, siis piisab vaid andmete uuendamisest, mistõttu on taotluse protsess teistkordselt kiirem ja lühem. Kui Sa aga ei ole varasemalt Raha24 teenust kasutanud, siis väikelaenu taotlemiseks tuleks täita lühike registreerimisvorm ning esitada taotlus.

Mõlemal juhul viime läbi kiired taustakontrolli protseduurid ja vastust oma taotlusele, kas siis positiivse või taotlusest keeldumise, näed juba mõne hetke pärast oma krediidikonto ekraanil.

Laenu taotlemise protsessi kiirus ja kliendi mugavus on meie jaoks äärmiselt olulised - seega küsime laenu taotlemise protsessis vaid kõige olulisemat ja sedusest tulenevat infot.

Vaatame Sinu laenutaotluse üle, vastust ja personaalset pakkumist näed loetud minutitega iseteeninduses oma krediidikontol.


Veel samadel teemadel

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
2 kuud
60 kuud
Osamakse
0 €
Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest!