„Ära anda tuttuued Goodyear suverehvid“ kampaania

#Kampaania

„Ära anda tuttuued Goodyear suverehvid“ kampaania

Suverehvide vahetamise hooaeg hakkab kätte jõudma ja Sinu auto vajab hädasti uusi rehve. Raha24 hoolib Sinu turvalisusest ja aitab Sinu autole alla panna uued suverehvid!

Anname ära ühele õnnelikule jooksu kvaliteetseid ja turvalisi Goodyear suverehve. Võitja saab oma autole sobivad rehvid väärtuses kuni 500 € ise välja valida goodyear.eu suverehvide valikust.

Loosimises osalevad kõik Raha24 uued ja olemasolevad kliendid, kes ajavahemikus 07.03.2022 kuni 20.03.2022 registreeruvad Raha24 kliendiks veebilehel www.raha24.ee, uuendavad oma kliendiandmeid või osalevad laenu taotlemise protsessis. Kampaanias osalemiseks ei ole vaja esitada laenutaotlust või sõlmida laenulepingut (laenulepingu sõlmimise korral võib lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates selle sõlmimisest).Sinu turvaliste valikute eest seisab Raha24!

Raha24 – alati Sinu jaoks olemas!

Kampaania põhitingimused:

  1. Kampaania “Ära anda tuttuued Goodyear suverehvid” (edaspidi Kampaania) viiakse läbi Raha24 kodulehel (edaspidi Toimumiskoht).

  2. Kampaania toimumise periood 07.03-20.03.2022 (edaspidi Kampaania periood).

  3. Loosimine leiab aset 22.03.2022.

  4. Kampaania auhinnaks on uued Goodyear suverehvid (edaspidi Auhind) väärtuses kuni 500 €, mille saab võitja ise välja valida Goodyear kodulehelt. Kui võitja valib välja Auhinna maksimaalsest väärtusest kõrgema hinnaga rehvid, siis tasub võitja puuduva osa ise juurde. Kui valitud rehvide väärtus on väiksem kui Auhinna maksimaalne väärtus, siis vahet võitjale ei kompenseerita.

  5. Kui võitja on Auhinna välja valitud siis Korraldaja organiseerib, et Auhind jõuaks võitja poolt valitud Goodyeari edasimüüja juurde. Edasimüüjate asukohad on leitavad siit.

  6. Võitja peab Auhinnale valitud edasimüüja juurde järele minema ise.

  7. Rehvivahetuse eest tasub võitja.

  8. Auhinna üleandmiseks vajab Korraldaja Osalejalt järgmisi andmeid: võitja ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress ja isikukood (vanuse kontrollimiseks).

Tutvu kampaania üldtingimustega SIIT!

Kampaania on lõppenud!

Kampaania “Ära anda tuttuued Goodyear suverehvid” on lõppenud ning fortuuna on oma töö teinud.

Võitjaks osutus Maaris I.

Palju õnne ja turvalisi kilomeetreid!


Veel samadel teemadel

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
5 kuud
60 kuud
Osamakse
0 €
Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest!