Enne kui laenad, võrdle!

Enne kui laenad, võrdle!

Milline laenuandja pakub soodsamat intressi? Kas üldse intress on oluline või hoopis krediidi kulukuse määr? Kas pakutakse minu vajadustele sobivaid laenusummasid ja -perioode? Mis vahe on suure panga ja väiksema krediidiandja teenusel? Need on vaid mõned küsimused, mida peaks igaüks enne laenuotsuse langetamist endalt küsima ja hoolikalt läbi mõtlema. Kuna tarbimislaenu pakuvad nii suurpangad kui hulgaliselt väikeseid krediidiandjaid, on mõistlik enne lõpliku finantsotsuse langetamist võtta veidi aega, et kõiki turul olevaid laenupakkumisi ja -tingimusi võrrelda.

Kui varasemalt tuli info kogumiseks kulutada tunde uurides lähemalt nii lepingutasusid, krediidi kulukuse määrasid jm, siis nüüd on võimalik laenuandjaid tingimuste alusel järjestada vaid paari klikiga kasutades selleks krediiditoodete võrdlusportaale. Nende kaudu on võimalik mugavalt võrrelda kõiki peamisi krediiditooteid, alates väikelaenudest ja hüpoteeklaenudest kuni investeerimistoodeteni. Võrdlustabelid põhinevad nii näiteks laenukulukusel kui ka kasutajate arvustustel, mistõttu on portaalides leitavad edetabelid heaks abivahendiks ning aitavad mõne hetkega saada ülevaade, millised krediidipakkujad on just minu jaoks kõige soodsamate tingimustega.

Raha24 alustas hiljuti koostööd rahvusvahelise krediiditoodete võrdlusportaaliga Financer.com, mis aitab finantsteenuste osas otsuseid langetada inimestel 26 riigis üle maailma. Eestis Financer.com portaal on paari aastaga kasvanud üheks suurimaks laenuandjate võrdlusportaaliks. Tänu soodsale intressile ja paindlikele tingimustele on Raha24 Financer.ee portaali võrdlustabelis üks populaarsemaid laenuandjaid Eestis, ületades isegi mitmeid suurpanku ning teisi Eestis tuntud krediidiasutusi.

Jaga oma kogemust!

Lisaks krediidi kulukuse määra võrdlusele on Financer.com portaalis suur roll ka kasutajate arvustustel. Igaüks võib esitada Financer.com portaalis oma arvustuse nii Raha24 kui teiste krediidiandjate kohta, suundudes vastavale Raha24 teemalehele.

Arvustusesüsteemi kaudu on võimalik jätta üleüldine arvustus Raha24 kohta või kirjutada arvamus Raha24 laenuteenuste kohta. Täiendavalt on võimalik anda hinnang ka teiste jäetud arvustuste kohta. Kuna enne hinnangu postitamist tuleb oma isik autentida, siis on kõik arvustused ausad ning kirjutatud reaalsete tarbijate poolt.

Raha24 soovitab kõikidel inimestel enne finantsotsuse tegemist tutvuda laenuandja taustaga ning võrrelda laenu tegelikke kulusid, et teha võimalikult läbimõeldud otsus. Samuti soovitame oma kogemust jagada ka teistega, et aidata ka teistel oma otsustes rohkem informeeritud olla.


Veel samadel teemadel

Intress 2% kuus

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
2 kuud
60 kuud
Kuutasu
0 €