15 fakti Raha24 kohta, mida sa võibolla veel ei teadnud

#Raha24

15 fakti Raha24 kohta, mida sa võibolla veel ei teadnud

Võiks ju arvata, et 15 aastat tegutsenud ettevõtte kohta teavad kõik kõike, aga kas sa teadsid, et:

 1. Raha24 esimene laen väljastati 14. detsembril 2006. aastal.

 2. Juba esimese kahe nädalaga oli Raha24-l registreeritud kliente kokku peaaegu 3000, tänaseks üle 100 000 kliendi.

 3. Laenutaotlusi on tehtud aegade jooksul üle 400 000.

 4. Oleme kokku väljastanud üle 93 miljoni euro eest väikelaene.

 5. Saame sulle väljastada väikelaenu summas kuni 2000 eurot ilma meile pangakonto väljavõtet esitamata, juhul kui oled jätkanud sissemakseid teise pensionisambasse, sest saame andmed sinu sissetulekute kohta pensioniregistrist ning sina ei pea meile selleks midagi esitama.

 6. Raha24 on klientide jaoks alati olemas ja seda mitte ainult kõlava hüüdlause näol. Meil on valmidus väljastada laene ööpäev läbi ja nii seitse päeva nädalas. Seega laenutaotlusele saab vastuse koheselt olenemata sellest, millisel kellaajal või nädalapäeval see meile esitatud on.

 7. Raha24 on roheline ja seda mitte ainult logo värvi poolest, vaid ka mõtteviisilt, näiteks me ei prindi kontoris arveid, sorteerime usinalt prügi ja kogume energia tootmiseks kohvipuru. Muide, kas sa teadsid, et ühest tassitäiest kohvist allesjäänud kohvipuru biojäätmete hulka sorteerides, võib sellest toota nii palju energiat, et saaks täis laadida ühe telefoni või laelamp saaks põleda kaks tundi?

 8. Abivajajate aitamine on olnud läbi aastate meie südameasjaks. Nii oleme toetanud väiksemaid ja suuremaid heategevusprojekte, sportlasi ning spordialasid, raskustes lastega peresid ja loomi. Näiteks oleme õla alla pannud kodutute varjupaigale, aidanud jõulude ajal peremehe armastuseta jäänud loomi, oleme olnud loomaaia puuma vaderiks, toetanud Saskia Alusalu ja Kristjan Ilvese sportlaskarjääri ja palju muud põnevat.

 9. Kliendiuuring Raha24 teenuse kvaliteedile on meid hinnanud väga kõrgelt. Lausa rohkem kui 92 protsenti vastanutest on hinnanud meie teenuseid „heaks“ või „väga heaks“. Viiepallisüsteemis on keskmine hinne meie teenuste kvaliteedile 4,4, mille üle oleme väga uhked.

 10. See aga ei tähenda, et me oleme jäänud loorberitele puhkama. Hoopis vastupidi: igal kuul teeme kliendiküsitlusi, mille tulemusel lahendame probleeme ja saame jälile kitsaskohtadele, mida klientide hinnangul saaksime veelgi mugavamaks muuta. Tänu sellisele tagasisidele ei pea püsikliendid enam iga uue laenutaotluse korral saatma meile pangakonto väljavõtet, vaid saame tema laenule anda hinnangu ka e-MTA keskkonnas nähtavate sissetulekute põhjal. Samuti on täna võimalik kliendil laenu tagasimaksmiseks valida ise konkreetne kuupäev.

 11. Kui unistad spaapuhkusest või vajaksid unistuste täitmiseks lisaraha, tasub hoida silm peal Raha24 sotsiaalmeedial. Teeme seal aastas ligi 21 tootekampaaniat ja loosimängu, milles osalemiseks tuleb meiega Instagramis ja Facebookis sõbraks saada.

 12. Me ei ole tavaline kiirlaenufirma, kust saab laenata lihtsalt selleks, et tarbimishullusega kaasa minna. Raha24 väljastab laene lähtudes vastutustundliku laenamise printsiibist.

 13. Raha24 pakub vajadusel maksepuhkust kuni kuus kuud, mis erinevalt paljudest teistest krediidipakkujatest on tasuta. See tähendab, et valitud perioodil peab maksma ainult intressimakseid, kuid mingeid muid lisakulutusi maksepuhkusele minek kaasa ei too.

 14. Kui suurpangad seavad autoliisingu soovile omad reeglid, siis Raha24 autolaenu puhul saad valida just sellise sõiduvahendi, mis sulle meeldib. Me ei sea piiranguid selle vanusele ega ka kindlustuslepingu valimisele. Samuti ei ole kohustuslik sõlmida kaskokindlustust.

 15. Me usume ettevõtlikkesse inimestesse ning seetõttu toetame neid ka igal võimalusel. Sel samal põhjusel pakume ka ärilaenu, et head ideed ei jääks teostamata.


Veel samadel teemadel

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
5 kuud
60 kuud
Osamakse
0 €
Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest!