Personaalne laenupakkumine

Küsi meilt personaalset laenupakkumist!

Raha24 personaalne krediidilimiit - Sinu taskukohane laen

Raha24 laenuprotsess on iga kliendi jaoks personaalne. See tähendab, et laenuotsus tehakse pidades silmas Sinu personaalset olukorda ja krediidivõimekust. Raha24 maksimaalne laenulimiit on 5000€, küll aga on igale laenajale määratud just tema sissetulekust, olemasolevatest kohustustest ja finantskäitumisest sõltuv oma personaalne maksimaalne krediidilimiit.

Personaalne limiit on maksimaalne rahasumma, mille ulatuses Raha24-st on võimalik laenu taotleda on. Personaalse pakkumise ja krediidilimiidi summa määrab Raha24 igale kliendile nii, et selle tagasimaksmine oleks kliendile jõukohane ja jälgiks vastutustundliku laenamise põhimõtet.

Raha24 personaalse pakkumise saab kõigi tingimuste täitmisel pärast laenutaotluse esitamist juba mõne tunni jooksul.


Mille järgi Sulle personaalset krediidilimiiti määratakse?

Personaalne krediidilimiit määratakse eelkõige eesmärgiga, et võetud laen oleks kliendile taskukohane ning välistaks tulevikus laenuga seotud võimalikud rahaprobleemid ja finantsraskused.

Sestap arvestatakse personaalse limiidi määramisel:

1.Sinu sissetulekuga- laenu saamiseks on tarvis esitada viimase 6 kuu pangaväljavõte, mis annab ülevaate, missugune on Sinu sissetulek ja missugust laenusummat see mõistliku elukvaliteedi juures kannatab.

2.Sinu olemasolevate kohustustega- vastutustundliku laenamise põhimõte näeb ette, et olemasolevate laenude hulk sissetulekust saab olla maksimaalselt teatud protsendi. Soovitame ise kliendil veenduda, et laenude ja liisingumaksete protsent oleks tema jaoks maksimaalselt 30% - nii on laenukoormus Sinu jaoks mõistlik.

3.Sinu varasem finantskäitumine- laenuandjad vaatavad personaalset limiiti määrates Sinu üldist finantskäitumist ja vastutustundlikkust. Olemasolevad säästud pigem soosivad positiivset ja mõistlikus suurusjärgus personaalset krediidilimiiti, sagedased kiirlaenud ja kasiinokülastused seda pigem pärsivad.

Laenupakkumise saad kinnitada selleks ettenähtud aja jooksul pärast pakkumise koostamist.

Sinu personaalne krediidilimiit määratakse Sulle Sinu enda kaitseks, et laenukoormus oleks mõistlik ja Sa ennast n.ö lõhki ei laenaks. Mõistlik laenamine ennekõike!


Küsi personaalset laenupakkumist!

Raha24 on teatud eelkõige oma kiiruse ja mõistlike intresside poolest. Pakume erineva valikuga laenu ja krediidilimiiti alustades väikelaenust lõpetades reisi- ja remondilaenuni välja. Mõistliku laenamise puhul tasub kindlasti erinevaid laenupakkumisi võrrelda ja endale sealt hulgast sobilikum pakkumine leida.

Lisaraha vajadusel küsi kindlasti ka Raha24 personaalne pakkumist - garanteerime just Sinu rahaseisust lähtuva personaalse pakkumise ning kiire ja sujuva klienditeeninduse.

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
5 kuud
60 kuud
Osamakse
0 €
Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest!