Tugilaen

Rahaline abimeede koroona viirusest
tingitud majanduskriisi leevendamiseks

Koroonast tingitud majanduskriis on mõjutanud tervet maailma. On inimesi, kes igati turvalise töökoha sisuliselt päevapealt kaotanud. Ja juhtub tihti, et lisaks sissetulekule kaob ka kindlustunne. Jäävad aga kohustused ja pere vajadused.

Sestap tuleb mõelda ja rakendada abimeetmeid. Just sellisteks mustadeks stsenaariumiks on olemas tugilaen. Uuri, kellele ja mis olukorras tugilaenu taotlemine võimalik on.

Mis on tugilaen?

Tugilaen on ajutine rahaline tugi finantsiliste ja eluliste kohustuste täitmiseks neile, keda koroonast tingitud majanduskriis enim puudutanud ning kelle sissetulek on seeläbi oluliselt langenud. Tugilaen teeb kriisist väljumise sujuvamaks nii raskes olukorras peredele kui majandusele üldiselt.

Kuigi tugilaenu puhul on tegemist laenuga, võivad sel olla omad eelised olukorras, mis võib tunduda lootusetu. Tuleb teadvustada, et abimeetme kõrval on tugilaen siiski finantskohustus, mille võtmise vajadust tasub kaaluda ning oma tulevik enne laenamist realistlikult läbi mõelda.

Kes tugilaenu saavad?

Tugilaen on mõeldud eelkõige neile, kus leibkonna sissetulek on langenud vähemalt 30% kriisiaegse sissetulekuga võrreldes.

Laenutaotluse järel uuritakse õige laenuotsuse tegemiseks sarnaselt väikelaenule taotleja kriisieelsest sissetulekut, juba kehtivaid laenukohustusi ning üleüldist finantskäitumist. Laenuandja huvi on väljastada laen siiski neile, kes suure tõenäosusega olukorra paranedes laenukohustuse tõttu finantsraskustesse ei satu.

Laenu sekundaarne eesmärk on lisaks igapäevasele toimetulekule anda ootamatult raskust kannatavatesse peredesse tagasi lootust, et olukord on ajutine ja abi on olemas.

Millises mahus ja tingimustel saab tugilaenu taotleda?

Tugilaenu summale lähenetakse personaalselt - maksimaalne laenusumma ning tagasimakseperiood sõltuvad.

Üldiselt on tugilaenu võimalik taotleda maksimaalselt kahe kuupalga ulatuses, kuid mitte rohkem kui 50000€. Maksimaalne laenusumma võib suureneda lastega perel.

Raha24 on valmis abistama

Rasked ajad panevad meid proovile, kuid alati on hea teada, et Sa pole selles olukorras üksi. Raha24 aitab Sind finantsprobleemides. Kui kriis on Sind ja Sinu sissetulekuid oluliselt vähendanud ja kohustused panevad südame liiga kiirelt põksuma, uuri rohkem tugilaenu kohta ja vajadusel küsi lisa meie laenuspetsialistidelt.

NB! Raha24 ei paku hetkel tugilaenu! Laenusoovi korral uuri teisi Raha24 laenutooteid, mille intress algab 2,9% aastas.

Intress 2% kuus

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
2 kuud
60 kuud
Kuutasu
0 €

Raha24 klienditeenindus töötab iga päev 24h