Tihe konkurents finantsturul tähendab, et tarbimislaen on klientidele kättesaadav aina paremate tingimustega. Kaugel minevikus on need päevad, mil pankade pakutud tarbimislaen oli soodsaim viis täita väike lünk finantsides.

Finantsinspektsiooni tarbijatele suunatud portaali minuraha.ee andmetel on pankade pakutav tarbimislaen aastaintressiga vahemikus 9,9-19%. Paljud aga ei tea, et Raha24 esmalaen on sellest aga oluliselt soodsam – alates 2,9% aastas.

Vaata, kui palju säästaksid 2000€ laenamisel Raha24 esmalaenuga Sina!

Laenu pakkujaSinu sääst meiegaIntress aastas
Raha248,5 %
Credit24+ 176,16 €24,0%
Creditstar+ 430,70 €45,3%
Bigbank+ 83,13 €15,9%
TF Bank+ 15,59 €9,9%

Loomulikult ei moodusta laenu aastaintress üksi laenu tegeliku kulukuse määra - oluline on välja arvutada laenu kogukulu ehk krediidi kulukuse määr. Kulukuse määra arvutamisel arvestatakse nii intressi, lepingu, laenu- ja kontohalduse kui muude kuludega, mis sageli tarbimislaenuga kaasnevad. Seega, mida väiksem on krediidi kulukuse määr, seda soodsam on laen.

Raha24-l puudub nii konto avamise kui konto halduse tasu. Raha24 väikelaenu lepingutasu on alates 3,5% laenu summast, pankadel aga on kõige soodsam lepingutasu 20 € ja maksimum küündib lausa 60 euroni.

Tutvu hinnakirjaga

Alati läbipaistvad tingimused

Sageli kardetakse, et tarbimislaenu võttes kaasnevad sellega varjatud kulud. Raha24 poolt väljastatav tarbijakrediit ebameeldivaid üllatusi kaasa ei too. Kõiki laenuga seotud tingimusi tutvustatakse meie klientidele alati enne laenulepingu sõlmimist. Raha24 kodulehel toodud hinnakiri kajastab kõiki teenusega seotud võimalikke kulusid, millega soovitame tutvuda kõigil enne laenu võtmist.

Lisaks peab laenutaotleja olema:

  • Eesti Vabariigi kodanik või tema alaline elukoht on Eesti Vabariik;

  • Vähemalt 18 aastat vana;

  • Täielikult õigus- ja teovõimeline;

  • Kursis vastutustundliku laenamise põhimõtetega.

Tuvtu kõikide kasutajatingimustega

Loodud kaasaja inimesele

Laenu taotlemine Raha24 keskkonnas leiab algusest lõpuni aset mugavalt seal, kus Sina parasjagu oled. Kogu protsess on sama lihte nagu e-hääletamine – vaja on vaid internetiühendust, laenulepingu allkirjastamiseks on vajalik Smart-ID või Mobiil-ID ning isikusamasuse tuvastamiseks isikut tõendav pildiga dokument.

Mis on Raha24 eelised?

  • Tarbimislaenu intress ja lepingutasu on alati taskukohased;

  • Laenu taotlemine ja kättesaamine on kiire ja mugav;

  • Laenutaotluse saab esitada mugavalt kõikjal, kus on internetiühendus;

  • Laenu tingimused on selged ning ilma varjatud kuludeta;

  • Alati sõbralik ja abivalmis klienditugi;

  • Võimalus on olla kuni 6 kuud tasuta maksepuhkusel.

Juba üle 90 000 kliendi

Oleme tarbijate ja klientide soovidest lähtudes pakkunud tarbijakrediiti juba üle 11 aasta. Raha24 tegutseb Eestis Finantsinspektsiooni väljastatud krediidiandja tegevusloa 4.1-1/62 alusel ja pakub pankade tagatiseta väikelaenudele oluliselt mugavamat ja kiiremat alternatiivi.

Raha24 on valinud oma finantspartneriks juba üle 90 000 rahuloleva kliendi.

Küsi lisa meie klienditeeninduselt!

Intress 2% kuus

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
2 kuud
60 kuud
Kuutasu
0 €

Raha24 klienditeenindus töötab iga päev 24h