Volitatud andmetöötlejad

Raha24 volitatud andmetöötlejad

TöötlejaAadressE-postTelefon
Julianus Inkasso OÜ
Inkassoteenused
A.Weizenbergi 20, 10150 Tallinninkasso@julianus.ee6814400
Inkassokeskus OÜ
Inkassoteenused
Pronksi 19, 10124 Tallinninfo@inkassokeskus.ee5227876
Creditinfo Eesti AS
Maksehäirete andmete töötlemine
Narva mnt 5, 10117 Tallinninfo@creditinfo.ee6659600
Krediidiregister OÜ
Maksehäirete andmete töötlemine
A. Weizenbergi 20, 10150 Tallinninfo@taust.ee6755555
AS Pensionikeskus
Töötasu päringud
Maakri tn 19/1, Tallinn 10145info@pensionikeskus.ee6408840
Dokobit UAB
Digitaalallkirja teenus
Paupio st. 46, Vilnius 11341, Lithuaniasupport@dokobit.com
Fitek AS
Dokumentide saatmine (iPost teenus)
Tartu mnt 43, 10128 Tallinnteenindus@fitek.ee6519519
MobiGW OÜ
SMSide saatmine, andmete vahendamine
Akadeemia 3, Tartu, Estonia
Siseministeeriumi infotehnoloogia-ja arenduskeskus
Rahvastikuregistri päringud
Mäealuse 2/2, 12618 Tallinnsmit@smit.ee6126200
Kontaktikeskus AS
Kõnekeskus
Parda 8, Tallinn, 10115info@kontaktikeskus.ee6304001
LHV Pank AS
Maksete vahendamine
Tartu mnt 2, Tallinn 10145info@lhv.ee6800400
Coop Pank AS
Maksete vahendamine
Maakri 30, 15014 Tallinnklienditugi@cooppank.ee6690966
SEB Pank AS
Maksete vahendamine
Tornimäe 2, Tallinn 15010info@seb.ee6655100
Telia Eesti AS
Sideteenused
Mustamäe tee 3, Tallinn 15033info@telia.ee6397130
Sendsmaily OÜ
E-mailide saatmine (kommunikatsioon)
Paldiski mnt 29, Tallinn 10612info@sendsmaily.com6700912
Messente Communications OÜ
SMSide saatmine
Akadeemia 3, Tartu 51003messente@messente.com8803220

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
2 kuud
60 kuud
Osamakse
0 €
Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest!