Klienditugi

Raha24 volitatud töötlejad


TöötlejaAadressE-post Telefon
Julianus Inkasso OÜ
Inkassoteenused
A.Weizenbergi 20, 10150 Tallinninkasso@julianus.ee681 44 00
Inkassokeskus OÜ
Inkassoteenused
Pronksi 19, 10124 Tallinninfo@inkassokeskus.ee52 27 876
Creditinfo Eesti AS
Maksehäirete andmete töötlemine
Narva mnt 5, 10117 Tallinninfo@creditinfo.ee665 96 00
Krediidiregister OÜ
Maksehäirete andmete töötlemine
A. Weizenbergi 20, 10150 Tallinninfo@taust.ee675 55 55
AS Pensionikeskus
Töötasu päringud
Maakri tn 19/1, Tallinn 10145info@pensionikeskus.ee6 408 840
Dokobit UAB
Digitaalallkirja teenus
Paupio st. 46, Vilnius 11341, Lithuaniasupport@dokobit.com
Fitek AS
Dokumentide saatmine (iPost teenus)
Tartu mnt 43, 10128 Tallinnteenindus@fitek.ee651 95 19
MobiGW OÜ
SMSide saatmine, andmete vahendamine
Akadeemia 3, Tartu, Estonia
Siseministeeriumi infotehnoloogia-ja arenduskeskus
Rahvastikuregistri päringud
Mäealuse 2/2, 12618 Tallinnsmit@smit.ee612 62 00
Instantor AB
Pangakonto väljavõtte analüüs
Vasagaten 16, 111 20 Stockholm, Swedencontact@instantor.com
Kontaktikeskus AS
Kõnekeskus
Parda 8, Tallinn, 10115info@kontaktikeskus.ee630 40 01
LHV Pank AS
Maksete vahendamine
Tartu mnt 2, Tallinn 10145info@lhv.ee6800400
Luminor Bank AS
Maksete vahendamine
Liivalaia 45, Tallinn 10145info@luminor.ee6283300
Coop Pank AS
Maksete vahendamine
Narva mnt 5, Tallinn 10117klienditugi@cooppank.ee6690966
SEB Pank AS
Maksete vahendamine
Tornimäe 2, Tallinn 15010info@seb.ee6655100
Swedbank AS
Maksete vahendamine
Liivalaia 8, Tallinn 15040info@swedbank.ee6310310
Telia Eesti AS
Sideteenused
Mustamäe tee 3, Tallinn 15033info@telia.ee6 39 7130
Sendsmaily OÜ
E-mailide saatmine (kommunikatsioon)
Paldiski mnt 29, Tallinn 10612info@sendsmaily.com6 700 912
Messente Communications OÜ
SMSide saatmine
Akadeemia 3, Tartu 51003messente@messente.com8 803 220

Tagasi