Teame väga hästi, kuidas inimesed lubavad end uue aasta alguses kokku võtta, trennis hakata käima, säästlikumalt elama või leida lahendused eelmisel aastal tekkinud finantsmuredele. Raha24 tuleb siin oma klientidele appi ning pakub kõikidele oma klientidele 2021 sõbrakuul võimalust ajada end parimasse finantsvormi!

Pakume kõikidele klientidele, kellel on tekkinud või on tekkimas raskusi laenu tagasimaksmisega, erinevaid võimalusi oma rahaasjade paremaks korraldamiseks.


Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
2 kuud
60 kuud
Osamakse
0 €

Vali ise, kas alustad maksmist kohe, või alles kolmandast kuust! Valiku saad teha laenu taotlemisel.

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest!

1. Tasu võlgnevuses laen viivis- ja meeldetuletustasudeta

Kui Sinu laenu kogusumma või laenu osamakse on võlgnevuses, siis perioodil 1.02-28.02.2021 avaneb Sul ainukordne võimalus tasuda oma võlgnevusse jäänud laenumaksed ilma lisandunud viivis- ja meeldetuletustasudeta.

Selleks, et kampaanias osaleda, tuleb Sul avaldada soovi esitades taotlus oma Raha24 krediidikontos „Minu laen“ vaates, vajutades nupule „Esita taotlus. Taotluse esitamise järgselt saadetakse sulle kinnitus e-kiri. Sinu ülesandeks jääb vaid tasuda võlgnevuses laenu kogusumma või võlgnevuses osamakse BB Finance arvelduskontole hiljemalt 28.02.2021.

2. Laenu refinantseerimine

Kui Sul on tekkinud laenu tagasimaksmisel raskusi, siis üheks lahenduseks laenukoormuse vähendamiseks pakume võimalust laenulepingu perioodi pikendada, mistõttu muutuvad Sinu igakuised osamaksed soodsamaks. Laenu refinantseerimise eesmärk on probleemseks osutunud laenumaksed ümber struktureerida, et raskustesse sattunud klient püsivast makseraskusest ja võlakoormast välja aidata.

Refinantseerimisel vormistame Sulle uue laenulepingu, mille kuumakse on vanast lepingust väiksem ja laenuperiood pikem.

Refinantseerimislaenu taotlemiseks tuleb Sul siseneda oma Raha24 krediidikontosse, valida menüü „Refinantseerimine“, valida uus periood ning esitada taotlus.

3. Maksepuhkus

Meie klientidel on endiselt võimalik taotleda oma kehtivale laenule ka maksepuhkust. Kui Sa oled kaotanud töö või on Sind tabanud ootamatu haigus ning Sinu sissetulek on vähenenud, siis on Sul võimalik taotleda maksepuhkust.

Maksepuhkus võimaldab panna laenumaksed kuni 6 kuuks pausile. Maksepuhkust võimaldatakse korrektse maksekäitumisega klientidele keerulisest olukorrast väljatulemiseks.

Maksepuhkusest rohkem

4. Vali ise, millal alustad tagasimakseid

Kui Sul on hetkel kiireid väljaminekuid ning hetkel finantse napib, siis võib olla just Sinu jaoks oluline alustada laenu tagasimaksetega mitte järgmisest kuust vaid alles kahe kuu pärast. Meie juures on see võimalik. Laenutaotlust vormistades on Sul võimalus valida, kuidas soovid alustada tagasimakseid.

Loe tingimuste kohta kampaania lehelt. Töötame pidevalt selle nimel, et pakkuda Sulle parimaid laenutooteid ning aidata Sul hoida parimat finantsvormi!

***

Meie lehelt leiad infot vastutustundliku laenamise kohta ja erinevaid näpunäiteid nii raha säästmise kui uute kampaaniate kohta Rahablogist!

Haara pakutavast võimalusest kinni, et lahendada oma finantsmured koheselt!

Sinu Raha24